MG4390

mg4390
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 15 Nov 2008
Location: Billerica, MA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: : )

more Recent Ratings

88 51% Alice in Wonderland (2010) - Rated 13 Mar 2010
85 44% Zombieland (2009) - Rated 13 Mar 2010
90 69% Sherlock Holmes (2009) - Rated 13 Mar 2010
92 87% Up (2009) - Rated 13 Mar 2010
1% Avatar (2009) - Rated 13 Mar 2010
90 69% Goodfellas (1990) - Rated 16 Nov 2008
90 69% 3:10 to Yuma (1957) - Rated 16 Nov 2008
90 69% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 16 Nov 2008
80 28% Super Mario Bros. (1993) - Rated 16 Nov 2008
90 69% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 16 Nov 2008