Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
MIDAVIS
Movie Buff - 136 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Philadelphia, PA, USA
Recent Rankings
90 Hudson Hawk (1991) - Aug 19, 2009
90 Transformers (2007) - Aug 19, 2009
100 The Virgin Suicides (1999) - Aug 19, 2009
98 Who Framed Roger Rabbit (1988) - Aug 19, 2009
98 The Wizard of Oz (1939) - Aug 19, 2009
90 Teen Wolf (1985) - Aug 19, 2009
95 Rain Man (1988) - Aug 19, 2009
85 Phone Booth (2003) - Aug 19, 2009
98 Gattaca (1997) - Aug 19, 2009
70 Junior (1994) - Aug 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with MIDAVIS. Why not go rank more films, then come back and check it out again?