Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
MMDMAHFan
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2006
Location: USA
Recent Rankings
95 The Spanish Prisoner (1997) - Aug 13, 2007
Mini-Review: Like watching Salvador Dali painting "Persistence of Memory" Mamet is a genius.
100 The Usual Suspects (1995) - Aug 13, 2007
80 Batman Begins (2005) - Aug 13, 2007
72 Jarhead (2005) - Aug 13, 2007
2 Sin City (2005) - Aug 13, 2007
45 Cellular (2004) - Aug 13, 2007
60 Double Jeopardy (1999) - Aug 13, 2007
85 Jackass: The Movie (2002) - Aug 13, 2007
61 The Hustler (1961) - Aug 13, 2007
Mini-Review: Another over-rated classic. Want to see Newman's best? Watch Cool Hand Luke
60 A League of Their Own (1992) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with MMDMAHFan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?