![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Mabia | |
![]() |
Movie Buff - 149 Films Ranked
Member Since: Dec 6, 2010
Location: São Paulo, Brazil
|

| 70 | Big Fish (2003) - Dec 17, 2010 |
| 68 | Batman Begins (2005) - Dec 17, 2010 |
| 60 | Avatar (2009) - Dec 17, 2010 |
| 40 | Children of Men (2006) - Dec 17, 2010 |
| 90 | Young Frankenstein (1974) - Dec 17, 2010 |
| 87 | The Wizard of Oz (1939) - Dec 17, 2010 |
| 95 | Winchester '73 (1950) - Dec 17, 2010 |
| 87 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Dec 17, 2010 |
| 85 | Wild Strawberries (1957) - Dec 17, 2010 |
| 98 | The Untouchables (1987) - Dec 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |