Macloud239

macloud239
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2010
Location: Vancouver, BC, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like turtles

more Recent Ratings

35 7% The Da Vinci Code (2006) - Rated 09 Apr 2010
90 57% No Country for Old Men (2007) - Rated 09 Apr 2010
95 65% Dogville (2003) - Rated 09 Apr 2010
40 13% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 09 Apr 2010
2% 40 Days and 40 Nights (2002) - Rated 09 Apr 2010
75 21% Scary Movie 4 (2006) - Rated 09 Apr 2010
75 21% Scary Movie 3 (2003) - Rated 09 Apr 2010
85 42% Scary Movie 2 (2001) - Rated 09 Apr 2010
85 42% Scary Movie (2000) - Rated 09 Apr 2010
85 42% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 09 Apr 2010