Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Mad_Max_U
Movie Buff - 491 Films Ranked
Member Since: Nov 6, 2007
Message Sent!
500 characters left
Bio: i am gay
Recent Rankings
48 Evan Almighty (2007) - Jul 14, 2010
83 The Notebook (2004) - Jul 14, 2010
78 The Informant! (2009) - Jul 14, 2010
64 Spread (2009) - Jul 14, 2010
86 Superbad (2007) - Jul 14, 2010
77 Alice in Wonderland (2010) - Jul 14, 2010
80 WALL·E (2008) - Jul 14, 2010
64 Assault on Precinct 13 (2005) - Jan 27, 2008
65 Dead Poets Society (1989) - Jan 27, 2008
71 Sicko (2007) - Jan 27, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Mad_Max_U. Why not go rank more films, then come back and check it out again?