![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Madison | |
![]() |
Movie Buff - 367 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2010
Location: Toronto, Canada, Canada
|
|
Bio: 20-something filmmaker with a love for horror, sci-fi and docos.
| |

| 70 | Bully (2001) - Jun 05, 2011 |
| 70 | The Heart Is Deceitful Above All Things (2004) - Jun 05, 2011 |
| 74 | Click (2006) - Dec 27, 2010 |
| 90 | Harakiri (1962) - Dec 27, 2010 |
| 85 | Inception (2010) - Dec 27, 2010 |
| 65 | Hot Tub Time Machine (2010) - Dec 27, 2010 |
| 88 | Baraka (1992) - Dec 27, 2010 |
| 70 | The Color Purple (1985) - Dec 27, 2010 |
| 91 | Brazil (1985) - Dec 27, 2010 |
| 88 | Catch Me If You Can (2002) - Dec 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |