Magenta

magenta
Movie Buff - 189 Film Ratings
Member Since: 06 Oct 2011
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 81% Back to the Future (1985) - Rated 15 Oct 2011
95 95% The Usual Suspects (1995) - Rated 15 Oct 2011
10 21% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 15 Oct 2011
85 81% Repo Man (1984) - Rated 15 Oct 2011
85 81% Blazing Saddles (1974) - Rated 15 Oct 2011
6% Dumb and Dumber (1994) - Rated 15 Oct 2011
50 49% The Waterboy (1998) - Rated 15 Oct 2011
50 49% Frenzy (1972) - Rated 15 Oct 2011
25 31% Logan's Run (1976) - Rated 15 Oct 2011
6% Joe Dirt (2001) - Rated 15 Oct 2011