![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Maggers | |
![]() |
Flick Fan - 69 Films Ranked
Member Since: Oct 8, 2009
Location: USA
|

| 81 | The Silence of the Lambs (1991) - Apr 15, 2012 |
| 68 | Vampires Suck (2010) - Sep 05, 2010 |
| 79 | Toy Story (1995) - Sep 04, 2010 |
| 68 | The Incredibles (2004) - Aug 08, 2010 |
| 70 | Alice in Wonderland (2010) - Aug 08, 2010 |
| 69 | Ratatouille (2007) - Aug 08, 2010 |
| 40 | Sky High (2005) - Aug 08, 2010 |
| 45 | Underworld: Evolution (2006) - Aug 08, 2010 |
| 74 | Shutter Island (2010) - Aug 08, 2010 |
| 85 | The Lion King (1994) - Nov 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |