![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Magicpaul | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2010
|

| 95 | Shutter Island (2010) - Apr 14, 2010 |
| 85 | Shaun of the Dead (2004) - Apr 14, 2010 |
| 87 | Slumdog Millionaire (2008) - Apr 03, 2010 |
| 90 | Blazing Saddles (1974) - Apr 02, 2010 |
| 91 | Fantasia (1940) - Apr 02, 2010 |
| 87 | Fish Tank (2009) - Apr 01, 2010 |
| 88 | Braveheart (1995) - Apr 01, 2010 |
| 87 | Fight Club (1999) - Apr 01, 2010 |
| 85 | From Dusk Till Dawn (1996) - Apr 01, 2010 |
| 82 | The Pianist (2002) - Apr 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |