Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The state of sci-fi
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Magnus909
Movie Buff - 317 Films Ranked
Member Since: Dec 5, 2009
Location: Sweden
Recent Rankings
45 T2 The Killing Room (2009) - Aug 31, 2012
92 T10 Exam (2009) - Aug 29, 2012
50 T3 Primal Fear (1996) - Aug 18, 2012
67 T5 Passengers (2008) - Aug 18, 2012
64 T5 Scream 4 (2011) - Aug 17, 2012
70 T6 The Life of David Gale (2003) - Aug 17, 2012
60 T4 The Man from Earth (2007) - Aug 17, 2012
85 T9 Life of Brian (1979) - Aug 17, 2012
25 T1 Mulholland Drive (2001) - Aug 11, 2012
25 T1 Mulholland Drive (1999) - Aug 11, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Magnus909. Why not go rank more films, then come back and check it out again?