![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Magrat | |
![]() |
Movie Buff - 292 Films Ranked
Member Since: Jul 15, 2008
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Soul Kitchen (2009) - Jan 05, 2010 |
| 85 | Whatever Works (2009) - Jan 05, 2010 |
| 85 | Little Miss Sunshine (2006) - Jan 05, 2010 |
| 85 | Stargate (1994) - Nov 07, 2009 |
| 75 | The Animatrix (2003) - Nov 07, 2009 |
| 80 | The Negotiator (1998) - Nov 07, 2009 |
| 80 | Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Nov 07, 2009 |
| 80 | The Lion King (1994) - Nov 07, 2009 |
| 80 | Casino Royale (2006) - Nov 07, 2009 |
| 85 | Up (2009) - Nov 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |