![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MakeB | |
![]() |
Movie Buff - 387 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
Location: Jyväskylä, Finland
|

| 55 | Jumper (2008) - Jan 24, 2009 |
| 80 | Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd (2003) - Jan 24, 2009 |
| 76 | Domino (2005) - Jan 24, 2009 |
| 80 | Hellboy (2004) - Jan 24, 2009 |
| 69 | A Man Apart (2003) - Jan 24, 2009 |
| 80 | Gandhi (1982) - Jan 24, 2009 |
| 44 | The Musketeer (2001) - Mar 05, 2008 |
| 92 | Hotel Rwanda (2004) - Mar 05, 2008 |
| 80 | Shooter (2007) - Mar 05, 2008 |
| 60 | Waterworld (1995) - Mar 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |