![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Makemelaugh | |
![]() |
Movie Buff - 197 Films Ranked
Member Since: Sep 27, 2010
Location: Los Angeles, Ca, USA
|
|
Bio: Movie buff
| |

| 100 | Queen of the Lot (2010) - Nov 21, 2010 |
| 90 | Imitation of Life (1959) - Oct 06, 2010 |
| 95 | Young Frankenstein (1974) - Oct 03, 2010 |
| 50 | Zoolander (2001) - Oct 03, 2010 |
| 98 | The Wizard of Oz (1939) - Oct 03, 2010 |
| 80 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Oct 03, 2010 |
| 95 | West Side Story (1961) - Oct 03, 2010 |
| 75 | Wedding Crashers (2005) - Oct 03, 2010 |
| 95 | Wall Street (1987) - Oct 03, 2010 |
| 95 | Wag the Dog (1997) - Oct 03, 2010 |
| Actors | David Proval Victoria Foyt Henry Jaglom Tanna Frederick |
| Directors | Clint Eastwood Henry Jaglom |
| Writers | Henry Jaglom |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |