![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Makks | |
![]() |
Movie Buff - 375 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2007
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 79 | The Omen (1976) - Aug 26, 2008 |
| 90 | No Country for Old Men (2007) - Aug 26, 2008 |
| 90 | Pan's Labyrinth (2006) - Aug 26, 2008 |
| 86 | The Fountain (2006) - Aug 26, 2008 |
| 89 | Death In Venice (1971) - Aug 26, 2008 |
| 55 | Crazy (2000) - Aug 26, 2008 |
| 79 | Fontane - Effi Briest (1974) - Aug 26, 2008 |
| 80 | Faust (1926) - Aug 26, 2008 |
| 22 | Faust: Love of the Damned (2001) - Aug 26, 2008 |
| 79 | Monster's Ball (2001) - Aug 26, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |