Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Malvina
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2010
Location: Brooklyn, New York, USA
Bio: A crazy chic from Albania!
Recent Rankings
85 Memoirs of a Geisha (2005) - Jun 06, 2010
85 Shakespeare in Love (1998) - Jun 06, 2010
90 The Proposal (2009) - Jun 06, 2010
90 Revolutionary Road (2008) - Jun 06, 2010
100 Sweet Home Alabama (2002) - Jun 06, 2010
100 A Walk to Remember (2002) - Jun 06, 2010
100 Pride & Prejudice (2005) - Jun 06, 2010
90 Music and Lyrics (2007) - Jun 06, 2010
85 Pocahontas (1995) - Jun 06, 2010
100 The Wedding Planner (2001) - Jun 06, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Malvina. Why not go rank more films, then come back and check it out again?