![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Mama Mia | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Aug 28, 2010
Location: Tacoma, USA
|

| 90 | If You Could Only Cook (1935) - Aug 28, 2010 |
| 95 | Easy Living (1937) - Aug 28, 2010 |
| 85 | You Can't Take It with You (1938) - Aug 28, 2010 |
| 100 | Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Aug 28, 2010 |
| 95 | The Devil and Miss Jones (1941) - Aug 28, 2010 |
| 100 | The Talk of the Town (1942) - Aug 28, 2010 |
| 100 | The More the Merrier (1943) - Aug 28, 2010 |
| 85 | The Princess Bride (1987) - Aug 28, 2010 |
| 85 | Romancing the Stone (1984) - Aug 28, 2010 |
| 100 | Grease (1978) - Aug 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |