![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ManInBlack | |
![]() |
Cinema Addict - 1986 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2009
Location: Orpington, Kent, UK
|
|
Message Sent!
Bio: Just in case I look extremely harsh with my ratings, I've decided to stick with 10 as my top mark and not 100.
| |

| 7 | M (1931) - Feb 05, 2012 |
| 6 | Cyrano de Bergerac (1990) - Feb 04, 2012 |
| 5 | Cowboys & Aliens (2011) - Feb 04, 2012 |
| 6 | God Bless Ozzy Osbourne (2011) - Feb 01, 2012 |
| 8 | A Separation (2011) - Jan 29, 2012 |
| 6 | The Night of the Hunter (1955) - Jan 27, 2012 |
| 7 | Gantz: Perfect Answer (2011) - Jan 25, 2012 |
| 7 | Ikiru (1952) - Jan 22, 2012 |
| 7 | Celda 211 (2009) - Jan 21, 2012 |
| 8 | The Artist (2011) - Jan 21, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |