Maninder

maninder
Movie Buff - 126 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 55% The OH in Ohio (2006) - Rated 04 Jan 2010
85 59% Cruel Intentions (1999) - Rated 04 Jan 2010
100 98% All About Eve (1950) - Rated 04 Jan 2010
83 53% Clue (1985) - Rated 04 Jan 2010
91 80% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 04 Jan 2010
40 15% Panic Room (2002) - Rated 04 Jan 2010
72 28% Pay It Forward (2000) - Rated 04 Jan 2010
46 16% Bride Wars (2009) - Rated 04 Jan 2010
1% She's the Man (2006) - Rated 04 Jan 2010
90 75% Coraline (2009) - Rated 04 Jan 2010