![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MarcoBidoia | |
![]() |
Movie Buff - 248 Films Ranked
Member Since: May 23, 2011
Location: Rolândia, Paraná, Brazil
|

| 55 | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - May 25, 2011 |
| 90 | Elite Squad: The Enemy Within (2010) - May 25, 2011 |
| 75 | Resident Evil: Apocalypse (2004) - May 25, 2011 |
| 76 | Rambo (2008) - May 25, 2011 |
| 64 | 2012 (2009) - May 25, 2011 |
| 70 | Hancock (2008) - May 25, 2011 |
| 75 | Constantine (2005) - May 25, 2011 |
| 40 | Son of the Mask (2005) - May 25, 2011 |
| 92 | I Am Legend (2007) - May 25, 2011 |
| 80 | Final Destination 2 (2003) - May 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |