![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Marek | |
![]() |
Movie Buff - 176 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: Norway
|

| 90 | Once Upon a Time in the West (1968) - Oct 07, 2011 |
| 80 | Platoon (1986) - Aug 30, 2009 |
| 80 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 30, 2009 |
| 95 | Das Boot (1981) - Aug 30, 2009 |
| 95 | Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 30, 2009 |
| 80 | Downfall (2004) - Aug 30, 2009 |
| 90 | Generation Kill (2008) - Aug 30, 2009 |
| 90 | The Maltese Falcon (1941) - Aug 30, 2009 |
| 90 | The Treasure of the Sierra Madre (1948) - Aug 30, 2009 |
| 80 | The African Queen (1951) - Aug 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |