![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Mari | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Oct 6, 2008
|

| 65 | Contact (1997) - Oct 06, 2008 |
| 95 | Bridget Jones's Diary (2001) - Oct 06, 2008 |
| 95 | Fight Club (1999) - Oct 06, 2008 |
| 80 | Crash (2005) - Oct 06, 2008 |
| 55 | Jaws (1975) - Oct 06, 2008 |
| 80 | The Mummy (1999) - Oct 06, 2008 |
| 40 | Enemy at the Gates (2001) - Oct 06, 2008 |
| 95 | Dead Poets Society (1989) - Oct 06, 2008 |
| 85 | Shrek 2 (2004) - Oct 06, 2008 |
| 80 | Fantastic Four (2005) - Oct 06, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |