Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Maries
Movie Buff - 202 Films Ranked
Member Since: Oct 25, 2008
Location: UK
Recent Rankings
4 George of the Jungle (1997) - Oct 25, 2008
5 The Sum of All Fears (2002) - Oct 25, 2008
5 Scream (1996) - Oct 25, 2008
5 The Matrix (1999) - Oct 25, 2008
3 Short Circuit (1986) - Oct 25, 2008
4 The Mask (1994) - Oct 25, 2008
2 Edward Scissorhands (1990) - Oct 25, 2008
7 Jack (1996) - Oct 25, 2008
3 Batman & Robin (1997) - Oct 25, 2008
1 Mad Max (1979) - Oct 25, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Maries. Why not go rank more films, then come back and check it out again?