![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Marius | |
![]() |
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Feb 18, 2010
Location: Edmonton, Alberta, Canada
|

| 45 | Eragon (2006) - Feb 18, 2010 |
| 85 | Kindergarten Cop (1990) - Feb 18, 2010 |
| 65 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Feb 18, 2010 |
| 60 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Feb 18, 2010 |
| 90 | Free Willy (1993) - Feb 18, 2010 |
| 75 | Event Horizon (1997) - Feb 18, 2010 |
| 75 | The Fifth Element (1997) - Feb 18, 2010 |
| 50 | Batman Forever (1995) - Feb 18, 2010 |
| 65 | Air Force One (1997) - Feb 18, 2010 |
| 65 | Ghostbusters (1984) - Feb 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |