![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Marktime | |
![]() |
Movie Buff - 341 Films Ranked
Member Since: Mar 15, 2010
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 98 | A Boy and His Dog (1975) - Mar 16, 2010 |
| 82 | Fail-Safe (1964) - Mar 16, 2010 |
| 46 | Tremors II: Aftershocks (1996) - Mar 16, 2010 |
| 71 | The Transformers: The Movie (1986) - Mar 16, 2010 |
| 74 | Primer (2004) - Mar 16, 2010 |
| 70 | The Rocketeer (1991) - Mar 16, 2010 |
| 5 | Battlefield Earth (2000) - Mar 16, 2010 |
| 69 | Sunshine (2007) - Mar 16, 2010 |
| 46 | The Incredible Hulk (2008) - Mar 16, 2010 |
| 16 | Doom (2005) - Mar 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |