Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Markw
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Jul 14, 2010
Location: USA
Recent Rankings
80 S.W.A.T. (2003) - Jul 14, 2010
85 American Pie (1999) - Jul 14, 2010
79 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jul 14, 2010
98 The Terminal (2004) - Jul 14, 2010
75 Ocean's Thirteen (2007) - Jul 14, 2010
80 Crash (2005) - Jul 14, 2010
98 Titanic (1997) - Jul 14, 2010
85 Finding Nemo (2003) - Jul 14, 2010
90 Phone Booth (2003) - Jul 14, 2010
75 Rush Hour (1998) - Jul 14, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Markw. Why not go rank more films, then come back and check it out again?