![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Mart | |
![]() |
Movie Buff - 150 Films Ranked
Member Since: May 5, 2007
Location: Belgium
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Marie Antoinette (2006) - Jul 07, 2007 |
| 85 | Pulp Fiction (1994) - Jul 07, 2007 |
| 70 | Scorched (2003) - Jul 07, 2007 |
| 71 | Erin Brockovich (2000) - Jul 07, 2007 |
| 60 | Freaky Friday (2003) - Jul 07, 2007 |
| 70 | The Beach (2000) - Jul 07, 2007 |
| 64 | The Truman Show (1998) - Jul 07, 2007 |
| 65 | Ben-Hur (1959) - Jul 07, 2007 |
| 60 | Flubber (1997) - Jul 07, 2007 |
| 70 | The Pianist (2002) - Jul 07, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |