Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jesus Camp
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Marty
Celluloid Junkie - 2589 Films Ranked
Member Since: Mar 5, 2008
Location: Los Angeles, CA, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
40 The Fall (2008) - May 14, 2008
60 Fast Food Nation (2006) - May 14, 2008
75 Top Hat (1935) - May 14, 2008
55 Blackmail (1929) - May 14, 2008
60 Jamaica Inn (1939) - May 14, 2008
60 The Visitor (2008) - May 14, 2008
45 Speed Racer (2008) - May 14, 2008
10 Superhero Movie (2008) - May 14, 2008
30 Shutter (2008) - May 14, 2008
35 88 Minutes (2007) - May 14, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Marty. Why not go rank more films, then come back and check it out again?