Martyn

martyn
Movie Buff - 176 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2008
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 76% Funny Games (1997) - Rated 17 Oct 2015
80 66% Black Swan (2010) - Rated 17 Oct 2015
92 96% Archer (2009) - Rated 17 Oct 2015
87 87% The Imitation Game (2014) - Rated 17 Oct 2015
90 92% Her (2013) - Rated 17 Oct 2015
80 66% Tucker & Dale vs Evil (2010) - Rated 28 May 2014
80 66% Grindhouse (2007) - Rated 16 Sep 2013
73 37% Inglourious Basterds (2009) - Rated 16 Sep 2013
92 96% Django Unchained (2012) - Rated 16 Sep 2013
72 35% The Great Gatsby (2013) - Rated 16 Sep 2013