![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Marximus | |
![]() |
Movie Buff - 157 Films Ranked
Member Since: Oct 9, 2011
Location: Canada
|

| 80 | 5 Centimeters per Second (2007) - Oct 09, 2011 |
| 95 | Band of Brothers (2001) - Oct 09, 2011 |
| 65 | Paul (2011) - Oct 09, 2011 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Oct 09, 2011 |
| 90 | Batman Begins (2005) - Oct 09, 2011 |
| 80 | Office Space (1999) - Oct 09, 2011 |
| 75 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Oct 09, 2011 |
| 85 | The Sixth Sense (1999) - Oct 09, 2011 |
| 95 | The Chronicles of Riddick (2004) - Oct 09, 2011 |
| 95 | Serenity (2005) - Oct 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |