![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Masas | |
![]() |
Movie Buff - 155 Films Ranked
Member Since: Jan 1, 2010
Location: Taurage, Dry County, Lithuania
|

| 90 | Double Indemnity (1944) - Apr 22, 2011 |
| 74 | Sunset Blvd. (1950) - Apr 22, 2011 |
| 85 | Some Like It Hot (1959) - Apr 22, 2011 |
| 90 | The Apartment (1960) - Apr 22, 2011 |
| 86 | Mean Streets (1973) - Apr 22, 2011 |
| 87 | The King of Comedy (1983) - Apr 22, 2011 |
| 87 | After Hours (1985) - Apr 22, 2011 |
| 90 | Goodfellas (1990) - Apr 22, 2011 |
| 80 | Casino (1995) - Apr 22, 2011 |
| 71 | The Aviator (2004) - Apr 22, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |