Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
MasonStorm
Movie Buff - 425 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2006
Location: Belgium
Bio: I'm gonna take you to the bank, Senator Trent. To the blood bank!
Recent Rankings
69 Apollo 13 (1995) - Aug 13, 2007
83 Edward Scissorhands (1990) - Aug 13, 2007
62 The Mask (1994) - Aug 13, 2007
71 Pale Rider (1985) - Aug 13, 2007
72 Ravenous (1999) - Aug 13, 2007
25 Alias (2002) - Aug 13, 2007
56 The Bone Collector (1999) - Aug 13, 2007
65 Fallen (1998) - Aug 13, 2007
74 Enemy of the State (1998) - Aug 13, 2007
64 The Quick and the Dead (1995) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with MasonStorm. Why not go rank more films, then come back and check it out again?