Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Masoud569
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: Jun 4, 2011
Location: Esfahan, USA
Recent Rankings
88 Inglourious Basterds (2009) - Jan 27, 2012
88 Salt (2010) - Jan 27, 2012
87 The King's Speech (2010) - Jan 27, 2012
86 Remember Me (2010) - Oct 28, 2011
79 Righteous Kill (2008) - Oct 28, 2011
75 Bangkok Dangerous (2008) - Oct 28, 2011
87 Gran Torino (2008) - Oct 28, 2011
84 Rio (2011) - Oct 02, 2011
92 The Godfather: Part III (1990) - Oct 02, 2011
92 The Godfather: Part II (1974) - Oct 02, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Masoud569. Why not go rank more films, then come back and check it out again?