Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
MastaChief
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2006
Location: USA
Recent Rankings
91 Zombieland (2009) - Feb 07, 2010
94 [Rec] (2007) - Feb 07, 2010
85 Slither (2006) - Feb 07, 2010
90 Shaun of the Dead (2004) - Feb 07, 2010
86 Resident Evil (2002) - Feb 07, 2010
72 Doom (2005) - Feb 07, 2010
92 28 Days Later (2002) - Feb 07, 2010
84 To Kill a Mockingbird (1962) - Feb 07, 2010
91 Requiem for a Dream (2000) - Feb 07, 2010
87 Waking Life (2001) - Feb 07, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with MastaChief. Why not go rank more films, then come back and check it out again?