Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Darren Aronofsky's Next...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
MasterKENOBI
Cinema Addict - 1388 Films Ranked
Member Since: Jul 17, 2009
Location: Ankara, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Tron (1982) - Jul 18, 2011
50 Clash of the Titans (2010) - Jul 18, 2011
40 The Happening (2008) - Jul 18, 2011
0 Saw VI (2009) - Jul 18, 2011
75 The Gauntlet (1977) - Jul 18, 2011
95 Sweet Smell of Success (1957) - Jul 18, 2011
10 The Ghost Writer (2010) - Jul 18, 2011
0 Midnight Express (1978) - Jul 18, 2011
85 Uçurtmayi Vurmasinlar (1989) - Jul 18, 2011
60 Rango (2011) - Jul 18, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with MasterKENOBI. Why not go rank more films, then come back and check it out again?