![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MasterYoda77 | |
![]() |
Movie Buff - 214 Films Ranked
Member Since: Aug 10, 2008
Location: Peoria, Illinois, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Uh. I enjoy listening to music, watching movies, reading, hanging out with friends, and riding roller coasters.
| |

| 52 | Total Recall (1990) - Jan 19, 2009 |
| 78 | Slumdog Millionaire (2008) - Jan 17, 2009 |
| 80 | Inland Empire (2006) - Jan 15, 2009 |
| 79 | Encounters at the End of the World (2008) - Jan 12, 2009 |
| 79 | Grizzly Man (2005) - Jan 08, 2009 |
| 78 | The Dark Knight (2008) - Dec 20, 2008 |
| 80 | Memento (2001) - Dec 19, 2008 |
| 40 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Dec 17, 2008 |
| 78 | Shadow of the Vampire (2000) - Nov 23, 2008 |
| 71 | The Bunker (2001) - Nov 09, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |