![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MasteuRF | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2009
Location: Brasília, Distrito Federal, Brazil
|

| 93 | Volver (2006) - Nov 17, 2009 |
| 92 | Citizen Kane (1941) - Nov 17, 2009 |
| 75 | The Exorcist (1973) - Nov 17, 2009 |
| 72 | Titanic (1997) - Nov 17, 2009 |
| 93 | Pan's Labyrinth (2006) - Nov 17, 2009 |
| 75 | Mrs. Doubtfire (1993) - Nov 17, 2009 |
| 82 | American Beauty (1999) - Nov 17, 2009 |
| 5 | White Chicks (2004) - Oct 08, 2009 |
| 70 | Agent Cody Banks (2003) - Oct 08, 2009 |
| 12 | Nutty Professor II: The Klumps (2000) - Oct 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |