![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Mathew_ | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Oct 20, 2006
Location: USA
|

| 97 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Predator (1987) - Aug 13, 2007 |
| 90 | RoboCop (1987) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Total Recall (1990) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Aug 13, 2007 |
| 93 | The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Van Wilder (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Blade (1998) - Aug 13, 2007 |
| 97 | The Shining (1980) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Man on Fire (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |