![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Matthew | |
![]() |
Film Freak - 897 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Ugetsu (1953) - Sep 02, 2010 |
| 90 | The Wages of Fear (1953) - Aug 21, 2010 |
| 70 | Iodo (1977) - Aug 18, 2010 |
| 90 | Cross of Iron (1977) - Aug 18, 2010 |
| 70 | Bullet in the Head (1990) - Aug 18, 2010 |
| 60 | A Better Tomorrow II (1987) - Aug 18, 2010 |
| 80 | A Better Tomorrow (1986) - Aug 18, 2010 |
| 60 | Red Cliff II (2009) - Aug 18, 2010 |
| 60 | Red Cliff (2008) - Aug 18, 2010 |
| 60 | True Legend (2010) - Aug 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |