![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Mav21788 | |
![]() |
Film Freak - 582 Films Ranked
Member Since: May 5, 2010
Location: Murray, KY, USA
|

| 96 | Inception (2010) - Aug 31, 2010 |
| 95 | Predators (2010) - Jul 13, 2010 |
| 95 | The A-Team (2010) - Jun 24, 2010 |
| 92 | Toy Story 3 (2010) - Jun 23, 2010 |
| 100 | Arachnophobia (1990) - Jun 23, 2010 |
| 70 | AVP: Aliens vs. Predator - Requiem (2007) - Jun 23, 2010 |
| 80 | Avatar (2009) - Jun 23, 2010 |
| 70 | Cabin Fever (2002) - Jun 23, 2010 |
| 87 | A Night at the Roxbury (1998) - Jun 23, 2010 |
| 85 | The Mist (2007) - Jun 23, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |