Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
MavericK5
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Sep 28, 2008
Location: Turkey
Recent Rankings
80 A Fistful of Dollars (1964) - May 03, 2011
90 Batman Begins (2005) - May 03, 2011
85 Memento (2001) - May 03, 2011
85 The Prestige (2006) - May 03, 2011
90 Inception (2010) - May 03, 2011
85 Avatar (2009) - May 03, 2011
100 The Dark Knight (2008) - May 03, 2011
70 Hulk vs. Thor (2009) - May 03, 2011
75 Thor (2011) - May 03, 2011
70 Independence Day (1996) - Sep 28, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with MavericK5. Why not go rank more films, then come back and check it out again?