![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MaxPower | |
![]() |
Movie Buff - 400 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2009
Location: Croatia
|

| 82 | First Blood (1982) - Nov 12, 2010 |
| 80 | Spartacus (1960) - Nov 12, 2010 |
| 71 | Four Weddings and a Funeral (1994) - Nov 12, 2010 |
| 52 | Wimbledon (2004) - Nov 12, 2010 |
| 56 | Junior (1994) - Nov 12, 2010 |
| 62 | Alice in Wonderland (2010) - Nov 12, 2010 |
| 86 | High Fidelity (2000) - Nov 12, 2010 |
| 78 | School of Rock (2003) - Nov 12, 2010 |
| 85 | Pan's Labyrinth (2006) - Nov 12, 2010 |
| 56 | Journey to the Center of the Earth (1959) - Nov 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |