MaxWest

maxwest
Movie Buff - 213 Film Ratings
Member Since: 07 May 2009
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 90% The Insider (1999) - Rated 19 May 2009
67 56% Boogie Nights (1997) - Rated 19 May 2009
80 90% The Matrix (1999) - Rated 19 May 2009
67 56% Million Dollar Baby (2004) - Rated 19 May 2009
60 39% Broken Flowers (2005) - Rated 19 May 2009
80 90% Spider-Man 2 (2004) - Rated 19 May 2009
45 9% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 19 May 2009
0% Brazil (1985) - Rated 19 May 2009
85 96% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 19 May 2009
48 15% Time Bandits (1981) - Rated 19 May 2009