![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Maxxq | |
![]() |
Flick Fan - 68 Films Ranked
Member Since: Jan 30, 2011
Location: USA
|

| 100 | Black Swan (2010) - Jan 31, 2011 |
| 96 | Up in the Air (2009) - Jan 31, 2011 |
| 79 | The Hurt Locker (2009) - Jan 31, 2011 |
| 79 | Into the Wild (2007) - Jan 31, 2011 |
| 94 | The Castle in the Sky (1986) - Jan 31, 2011 |
| 97 | No Country for Old Men (2007) - Jan 31, 2011 |
| 55 | Saw (2003) - Jan 31, 2011 |
| 45 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Jan 31, 2011 |
| 85 | Clueless (1995) - Jan 31, 2011 |
| 87 | The Breakfast Club (1985) - Jan 31, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |