Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Mc_Eight
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Mar 24, 2010
Location: Oslo, Norway, Norway
Bio: A dude who enjoys good movies and tv-shows basicly :)
Recent Rankings
26 Paranormal Activity (2009) - Mar 24, 2010
90 No Country for Old Men (2007) - Mar 24, 2010
92 Goodfellas (1990) - Mar 24, 2010
79 Scarface (1983) - Mar 24, 2010
80 Miller's Crossing (1990) - Mar 24, 2010
87 Boyz N the Hood (1991) - Mar 24, 2010
Mini-Review: a really great movie that shows how important it is to have a positive father-figure around you when your'e growing up
86 La Haine (1995) - Mar 24, 2010
90 The Big Lebowski (1998) - Mar 24, 2010
94 The Godfather: Part II (1974) - Mar 24, 2010
89 The Godfather (1972) - Mar 24, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Mc_Eight. Why not go rank more films, then come back and check it out again?