McKenny92

mckenny92
Movie Buff - 461 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Just a movie lover looking to rate and discuss!

more Recent Ratings

80 34% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 20 May 2015
95 78% Birdman (2014) - Rated 20 May 2015
75 27% James and the Giant Peach (1996) - Rated 20 May 2015
91 63% Insidious (2010) - Rated 10 May 2015
83 39% Rogue (2007) - Rated 10 May 2015
90 60% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 09 May 2015
85 45% Duel (1971) - Rated 09 May 2015
90 60% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 09 May 2015
55 13% Joe Dirt (2001) - Rated 09 May 2015
35 4% Piranha 3DD (2012) - Rated 25 Apr 2015