![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Mclusky84 | |
![]() |
Cinema Addict - 2184 Films Ranked
Member Since: Dec 15, 2008
Location: Hungary
|
|
Message Sent!
| |

| 77 | Bronson (2009) - Aug 11, 2011 |
| 70 | The Blood of Heroes (1989) - Aug 11, 2011 |
| 86 | Caliber 9 (1972) - Aug 11, 2011 |
| 60 | Motel Hell (1980) - Aug 11, 2011 |
| 1 | Disaster Movie (2008) - Aug 11, 2011 |
| 80 | Female Prisoner #701: Scorpion (1972) - Jul 21, 2011 |
| 60 | Faust: Love of the Damned (2001) - Jul 21, 2011 |
| 75 | The House of the Devil (2009) - Jul 21, 2011 |
| 40 | Devil (2010) - Jul 21, 2011 |
| 60 | Drive Angry (2011) - Jul 21, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |