Melika

melika
Movie Buff - 170 Film Ratings
Member Since: 04 Oct 2010
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 83% Inception (2010) - Rated 22 Jan 2011
98 97% The Godfather: Part II (1974) - Rated 22 Jan 2011
95 90% The Star Maker (1995) - Rated 22 Jan 2011
88 63% Okuribito (2008) - Rated 22 Jan 2011
78 31% The Kids Are All Right (2010) - Rated 22 Jan 2011
95 90% Sophie's Choice (1982) - Rated 22 Jan 2011
80 40% The Last Station (2009) - Rated 22 Jan 2011
75 27% An Education (2009) - Rated 22 Jan 2011
95 90% The Big Lebowski (1998) - Rated 15 Oct 2010
95 90% The Visitor (2008) - Rated 07 Oct 2010