![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Melveis | |
![]() |
Film Freak - 591 Films Ranked
Member Since: May 25, 2010
Location: Norway
|
|
Message Sent!
| |

| 8 | Into the Wild (2007) - Jan 12, 2012 |
| 5 | The Town (2010) - Dec 27, 2011 |
| 6 | Hjem til jul (2010) - Dec 25, 2011 |
| 4 | Arme Riddere (2011) - Dec 23, 2011 |
| 5 | Bad Santa (2003) - Dec 22, 2011 |
| 4 | The Tourist (2010) - Dec 12, 2011 |
| 7 | Reprise (2008) - Dec 05, 2011 |
| 5 | Orions belte (1985) - Nov 24, 2011 |
| 7 | Drive (2011) - Oct 27, 2011 |
| 6 | The Man Who Shot Liberty Valance (1962) - Oct 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |