![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Menges | |
![]() |
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Apr 5, 2008
Location: FL, USA
|

| 65 | Kwaidan (1964) - Apr 05, 2008 |
| 88 | Brazil (1985) - Apr 05, 2008 |
| 75 | Natural Born Killers (1994) - Apr 05, 2008 |
| 25 | I Am Legend (2007) - Apr 05, 2008 |
| 50 | The Truman Show (1998) - Apr 05, 2008 |
| 75 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Apr 05, 2008 |
| 85 | Serenity (2005) - Apr 05, 2008 |
| 0 | Urban Legend (1998) - Apr 05, 2008 |
| 45 | Independence Day (1996) - Apr 05, 2008 |
| 100 | Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Apr 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |